MXPLAD18KP9.0A
MFR.Part #
MXPLAD18KP9.0A
JLCPCB Part #
C2631289
Description
-55℃~+150℃ 100V 124A 146V 18kW 90V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS