MART100KP250CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP250CA
JLCPCB Part #
C2634248
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 203A 250V 278V 493V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)