MASMCJLCE33AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE33AE3
JLCPCB Part #
C3706348
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 28.1A 33V 36.7V 53.3V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)