MPLAD30KP150CA
MFR.Part #
MPLAD30KP150CA
JLCPCB Part #
C2631234
Description
-55℃~+150℃ 10uA 124A 150V 167V 243V 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)