PIC18LF47K40-I/ML
MFR.Part #
PIC18LF47K40-I/ML
JLCPCB Part #
C642381
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 128KB 1KB 3.6KB 36 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS