15KPA90AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA90AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448943
Description
100.5V 103.7A 145.6V 15kW 90V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS