MPLAD18KP170CA
MFR.Part #
MPLAD18KP170CA
JLCPCB Part #
C3709789
Description
-55℃~+150℃ 10uA 170V 189V 18kW 275V 66A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)