MXPLAD6.5KP20CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP20CA
JLCPCB Part #
C2629513
Description
202A 20V 22.2V 32.4V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS