MASMBG150A
MFR.Part #
MASMBG150A
JLCPCB Part #
C2627210
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
150V 167V 2.5A 243V 600W TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)