MPLAD18KP120CA
MFR.Part #
MPLAD18KP120CA
JLCPCB Part #
C2631551
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120V 133V 18kW 193V 94A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)