MPLAD15KP85CA
MFR.Part #
MPLAD15KP85CA
JLCPCB Part #
C2632080
Description
-55℃~+150℃ 108A 10uA 137V 15kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)