MXLPLAD30KP33A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP33A
JLCPCB Part #
C2633048
Description
-55℃~+150℃ 30kW 33V 36.7V 53.3V 564A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS