MPLAD15KP15CA
MFR.Part #
MPLAD15KP15CA
JLCPCB Part #
C2630382
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)