MPLAD15KP75CA
MFR.Part #
MPLAD15KP75CA
JLCPCB Part #
C2630405
Description
-55℃~+150℃ 10uA 121V 123A 15kW 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)