MPLAD15KP7.5CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP7.5CA
JLCPCB Part #
C2630419
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 12.9V 15kW 7.5V 750uA 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)