MXSMCGLCE28A
MFR.Part #
MXSMCGLCE28A
JLCPCB Part #
C2630175
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 28V 31.1V 33A 45.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS