MXPLAD15KP75CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP75CA
JLCPCB Part #
C2632497
Description
-55℃~+150℃ 121V 123A 15kW 75V 83.3V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS