MXPLAD36KP43CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP43CA
JLCPCB Part #
C2632944
Description
-55℃~+150℃ 36kW 43V 47.8V 519A 69.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS