MAPLAD18KP43AE3
MFR.Part #
MAPLAD18KP43AE3
JLCPCB Part #
C2631752
Description
-55℃~+150℃ 18kW 260A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS