MPLAD15KP26AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP26AE3
JLCPCB Part #
C2630529
Description
10uA 15kW 26V 28.9V 357A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS