MPLAD15KP17AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP17AE3
JLCPCB Part #
C3708780
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 17V 18.9V 27.6V 543A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS