MPLAD15KP160A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP160A/TR
JLCPCB Part #
C2449377
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 160V 178V 259V 58A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS