MART65KP48CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART65KP48CAE3
JLCPCB Part #
C6223863
Package
DO-204AR
Description
48V 53.3V 77.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS