MXLSMCG15A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMCG15A
JLCPCB Part #
C2628217
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS