MXPLAD18KP110A
MFR.Part #
MXPLAD18KP110A
JLCPCB Part #
C2630930
Description
-55℃~+150℃ 102A 10uA 110V 122V 177V 18kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS