MASMCJLCE40AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE40AE3
JLCPCB Part #
C2626296
Description
1.5kW 23.3A 40V 44.4V 64.5V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)