MASMCJLCE45AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE45AE3
JLCPCB Part #
C2626281
Description
1.5kW 20.6A 45V 50V 72.7V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)