5.0SMDJ15AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ15AS
JLCPCB Part #
C3714674
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 15V 16.7V 204.9A 24.4V 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS