MASMCJLCE30AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE30AE3
JLCPCB Part #
C3705920
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 30V 31A 33.3V 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)