PIC18F46K80-I/ML
MFR.Part #
PIC18F46K80-I/ML
JLCPCB Part #
C642319
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 3.6KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS