MASMCJLCE80AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MASMCJLCE80AE3
JLCPCB Part #
C2626336
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.6A 129V 80V 88.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)