MASMCJLCE14AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE14AE3
JLCPCB Part #
C2626410
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 23.2V 65A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)