4.0SMDJ13A
MFR.Part #
4.0SMDJ13A
JLCPCB Part #
C3705124
Description
-65℃~+150℃ 1.175kA@8/20us 13V 15.9V 2uA 34V 4kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS