MAPLAD15KP60CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP60CA
JLCPCB Part #
C3715300
Package
SMD
Description
156A 15kW 60V 66.7V 96.8V TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)