MASMCGLCE14AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE14AE3
JLCPCB Part #
C6898710
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 14V 15.6V 23.2V 5uA 65A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)