MASMCGLCE8.5AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE8.5AE3
JLCPCB Part #
C2626040
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 14.4V 50uA 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)