MASMCJLCE8.5AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE8.5AE3
JLCPCB Part #
C2627223
Description
1.5kW 100A 14.4V 8.5V 9.44V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)