MART100KP260CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP260CA
JLCPCB Part #
C2634247
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 196A 260V 289V 512V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)