MART100KP200CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP200CA
JLCPCB Part #
C2634154
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 200V 222V 392V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)