MART100KP160CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP160CA
JLCPCB Part #
C3699079
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 160V 178V 315V 318A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)