MXLPLAD15KP78A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP78A
JLCPCB Part #
C2633456
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120A 126V 15kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS