MAPLAD6.5KP30CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP30CA
JLCPCB Part #
C2626207
Description
10uA 135A 30V 33.3V 48.4V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)