MAPLAD7.5KP33CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP33CA
JLCPCB Part #
C2626867
Description
-55℃~+150℃ 10uA 141A@10/1000us 33V 36.7V 53.3V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)