MAPLAD30KP90A
MFR.Part #
MAPLAD30KP90A
JLCPCB Part #
C2630657
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 204A 30kW 90V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)