M5KP110CAE3
MFR.Part #
M5KP110CAE3
JLCPCB Part #
C3702939
Description
-65℃~+150℃ 10uA 110V 122V 177V 28A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)