MAPLAD30KP45CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP45CA
JLCPCB Part #
C2633024
Description
-55℃~+150℃ 30kW 414A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)