MPLAD15KP14AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP14AE3
JLCPCB Part #
C2628846
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 15kW 23.2V 645A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS