MXPLAD15KP13CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP13CA
JLCPCB Part #
C2633658
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 15kW 21.5V 696A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS