MXPLAD30KP45CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD30KP45CA
JLCPCB Part #
C2632433
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 414A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS