MAPLAD18KP170A
MFR.Part #
MAPLAD18KP170A
JLCPCB Part #
C2631328
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 18kW 275V 66A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)